Zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Manicure stosują kobiety (coraz częściej także mężczyźni), które pragną zadbać o estetyczny wygląd swoich dłoni. Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale także  na wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci. Obejmuje również pielęgnację, często przesuszonej, skóry rąk.

Kąpiel parafinowa jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów pielęgnacyjnych dla suchych dłoni i stóp. Regeneruje i wygładza szorstki naskórek, przeciwdziała wysuszaniu skóry.

Pedicure to zabieg pielęgnujący i upiększający stopy. Pedicure  ma na celu oczyszczenie, złuszczenie zrogowaciałego naskórka, odświeżenie i wypielęgnowanie paznokci.

Manicure japoński to zabieg polegający na wzmocnieniu, uszczelnieniu płytki paznokcia oraz wzbogaceniu jej w składniki mineralne. Idealny dla osób o łamliwych, kruchych i rozdwajających się paznokciach.
Podczas zabiegu użyte zostają preparaty zawierające witaminy A i E, keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego.

Jest to nowoczesna metoda która pozwoli nam przedłużyć efekt pieknie zadbanych paznokci nawet do 2 tygodni. Podczas manicure hybrydowego wykorzystuje się preparaty, które łączą w sobie właściwości lakieru do paznokci i żelu UV.

Koloryzacja rzęs nada wyrazistości Twojemu spojrzeniu, a malowanie maskarą staje się przeważnie zbędne. Jeśli jednak malujesz rzęsy, henna przyciemni włoski u nasady, co sprawi, że pomalowane tuszem będą jeszcze ładniejsze. Nie bój się być piękna!

Manicure tytanowy to dotychczas jedna z najnowszych metoda stylizacji paznokci w Polsce. Cieszy się ona doskonałą opinią w USA, oraz stała się hitem na targach kosmetycznych w 2014 r. Wprowadzenie manicure tytanowego w naszym salonie, poprzedziliśmy wieloma konsultacjami oraz profesjonalnym szkoleniem. 

Wskazania: Bardzo sucha, szorstka i zniszczona skóra dłoni. Polecana dla diabetyków.

Wskazania: do pielęgnacji stóp osób aktywnych ze skłonnością do pocenia się. Po zabiegach pedicure kosmetycznym i medycznym. Stosowany pomocniczo w profilaktyce antybakteryjnej.

Wskazania: Do pielęgnacji stóp suchych z tendencją do nadmiernego rogowacenia. Polecany dla diabetyków.

Wskazania: Do pielęgnacji stóp suchych z tendencją do nadmiernego rogowacenia i pękania. Polecana dla diabetyków.