O nas

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi kosmetyczne, z możliwością dojazdu do Klientki. Pracujemy na sprawdzonych i profesjonalnych kosmetykach renomowanych marek, z użyciem specjalistycznego sprzętu. Przed każdym zabiegiem uzgadniamy szczegóły, i dobieramy najlepsze rozwiązanie, aby nasze Klientki były zawsze usatysfakcjonowane. Wykonujemy zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem kosmetyków o dowiedzionej klinicznie skuteczności. Zawsze podchodzimy do naszych klientek kompleksowo i proponujemy gotowe pakiety zabiegów, poprawiające kondycję skóry twarzy, ciała i ducha.

Dla kobiet w ciąży, po porodzie, osób starszych przygotowaliśmy specjalne programy pielęgnacji. Atutem naszej firmy jest przestrzeganie rygorystycznych zasad higieny, praca na narzędziach, kosmetykach i płynach do dezynfekcji najwyżej jakości. Każda Klientka jest traktowana indywidualnie, a podczas pierwszej wizyty wspólnie ustalamy plan pielęgnacji. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na miłą atmosferę, indywidualną opiekę, pyszną kawę i dostęp do wi-fi.

Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy!

Aneta Płaszczymąka
Absolwentka renomowanego technikum usług kosmetycznych w Zespołu Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych w Bytomiu. Zdobytą wiedzę i umiejętności nieustannie pogłębia poprzez liczne szkolenia z linii produktowych profesjonalnych kosmetyków. Pomimo młodego wieku może się pochwalić ponad 10 000 pomalowanych paznokci, i udokumentowanymi umiejętnościami w zakresie endermologii LPG, mezoterapii mikroigłowej, przekłuwania uszu, zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp.

 Salon Bellissima Tarnowskie Góry